Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jihlava >>

Hledáme strojaře a techniky | i bez praxe | nástupní bonus až 100 000 Kč!

Hledáme strojaře a techniky pro naše klienty. Máte vzdělání stojírenského, technického nebo elektro směru? Jste manuálně zuční a nevadí Vám směnný provoz? Pak hledáme právě Vás! ????Přijmeme i absolventy ????

Jaká bude Vaše náplň práce?
- Seřizování, oprava a ovládaní strojů, CNC a výrobních linek
- Práce podle technické dokumentace podle pozice

- SOU/SŠ stojírenského, technického nebo elektro směru
- Ochotu pracovat na směny
- Praxe výhodou
- Znalost výkresové dokumentace
- Manuální zručnost
- Strukturovaný životopis
- VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

- Mzda až 48 000 Kč dle zkušeností a praxe
- NÁBOROVÝ BONUS až 100 000 Kč podle pozice
- Zajímavou práci v čistém prostředí stabilní zahraniční společnosti
- Možnost využití nejmodernějších technologií
- Příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
- Příplatek za směnnost
- 13. a 14. mzdu
- Dotované závodní stravování
- 25 dní dovolené
- Příplatek na dojíždění
- Příspěvek na penzijní připojištění
- A mnoho dalších benefitů…
- Místo výkonu práce: Jihlava
- Nástup přímo do kmene společnosti
- DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ na pozici od zkušených kolegů

NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce. ????

Mzda:40 000 - 48 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Vhodné i pro:Absolventi, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Jihlava